BİZ KAHVEYİ SEVİYORUZ

VE SİZLERE HER SEFERİNDE EN İYİ KAHVEYİ SUNABİLMEK İÇİN ÇALIŞIYORUZ.

Kahveyi bizim kadar seven insanları bulabilmek ve onlarla zevklerimizi paylaşabilmek için ilk Coffee Break restoranımızı 2000 yılında Kavaklıdere, Bestekar Sokak'ta 50 metrekarelik bir alanda açtık.

Çekirdek kahvelerimizi, Avrupa Kahve Federasyonu (SCAE) kurucusu ve duayenlerinden Michael Reiner’dan aldıgımız eğitim ve destekle kendimiz kavurup üretiyoruz.

Amacımız tüm kahve severlere hak ettikleri kahve lezzetlerini sunabileceğimiz mekanlar yaratmaktı ve bu yolda inançla ilerliyoruz.

B2B / Danışmanlık ve Kurumsal Satış

Kendimizi 20 yıldır kahveye adadık; deneyim, müşteri ilişkileri, ardı arkası gelmeyen keşfetme arzumuz ve kalitemiz ile en güçlü markalardan biri haline geldik. Dünyada hatırı sayılı birçok kahve çekirdeğini sizlere tattırırken, aynı zamanda kahve kavurma ve kurumsal satış konusunda da kahve endüstrisine kendimize özgü bir bakış açısı kazandırarak operasyonel sezgilerimizle başarıyı yakaladık.

Coffee Break olarak yıllarca süren tutkumuzu ve deneyimlerimizi sizlere sunmaktan büyük bir gurur duyuyoruz. Uzmanlığımızı ve hizmet odaklı iş anlayışımızı harmanlayarak, tüm olanaklarımızı siz kurumsal ortaklarımızın özgün ihtiyaç ve taleplerinize odaklıyoruz. Dünyanın en iyi kahve çekirdekleri, kahve programının gelişimi ve sürdürülebilirliğinde sadece bir başlangıçtır. Biz kendimizi kurumsal müşterilerimize yalnızca en yüksek kalite kahve çekirdeklerini sağlamaya değil, aynı zamanda işletmelerini bir sonraki seviyelerine taşıyabilecekleri bilgi desteğini vermeye adadık.

Eğer yolun henüz başlarındaysanız, Coffee Break sizlere verimliliği arttıracağınız ve tezgah arkasındaki iş akışını tasarlayabileceğiniz bir çalışma alanı sunacaktır. Size ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacak ekipmanları sağlayıp, kurumlarından sonra müşterilerinize harika kahveler demleyebilmeniz için gereken eğitim konusunda da yardımcı olacaktır. Dahası, kurumsal ortaklarımızın kendi dükkanlarımızda paylaştığımız tüm kaynaklara erişimi olacaktır: Devam eden eğitimler ve eğitim fırsatları, ekipmanlar için ücretsiz önleyici bakım ve teknik destek…

Eğer siz de bizimle aynı tutkuyu, detaylara verdiğimiz önemi, müşterilere en iyi ürünü verme arzumuzu paylaşıyorsanız, ihtiyaçlarınıza cevap veren, sürdürülebilir kahve aşkınızda sizinle çalışmaktan büyük kıvanç duyarız. İster dünyaca ünlü kahve çekirdeklerimizin avantajını kullanın isterseniz çok daha derin bir danışmanlık hizmetine ihtiyaç duyun, elimizden gelenin en iyisi için yanınızdayız.

KURUMSAL SATIŞLARIMIZLA İLGİLİ DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN +90 (312) 266 4919 numaralı telefondan veya info@coffeebreak.com.tr adresinden bize ulaşabilirsiniz.

ETKİNLİKLER İÇİN ABONE OLUN

Logo

© 2019 Coffee Break.
All rights reserved. Tüm hakları saklıdır.

Instagram
Facebook
twitter
Pinterest
Linkedin